x تبلیغات
بازار

افزایش نمودار فروش کسب و کار ها

 

همانطور که روز خود را می گذرانیم، دائماً توسط تبلیغات بمباران می شویم. تبلیغات کوچک روی پوسترها، تبلیغات بیلبوردهای بزرگتر، تبلیغات رادیویی، تبلیغات تلویزیونی و حتی در اینترنت در محل کار. البته بسیاری از ما بسیاری از تبلیغات را نادیده می گیریم، اما تبلیغاتی که می بینیم ناخودآگاه نظرات ما را تغییر می دهند و باعث می شوند بیشتر با تبلیغات ارتباط برقرار کنیم. به عنوان مثال بیلبورد تبلیغاتی در مسیر استادیوم تبریز را در نظر بگیرید. از آنجایی که مردم شروع به احساس عادت و ارتباط با زیبایی "طبیعی" که توسط دیزنی به تصویر کشیده شده است، در مورد آنچه که واقعاً در فضای باز تجربه می کنند، نظر می دهند. از این رو، به جای اینکه مجری تبلیغات محیطی در مسیر استادیوم یادگار امام الگوهای آب و هوایی سریع در حال تغییر را درک کنند یا غروب‌های زیبا را ببینند، به این باور می‌رسند که طبیعت تنها با رویکردی گسترده و غیر واقعی توسط دیزنی کاملاً کنترل‌شده و «طبیعی» است.

به طور خلاصه، به دنبال یک سیستم مدیریت خودکار موجودی مثل: آراددیتابیس باشید که به شما کمک کند:

  1. اهداف تجاری شفاف را تعریف کنید و آنها را با توجه به بازار و چشم انداز رقابتی خود اولویت بندی کنید
  2. فرآیند فروش خود را تا حد امکان خودکار کنید تا حدس و گمان برای تیم فروش و سایر بخش ها حذف شود
  3. با مدل های تجاری پیچیده تر بدون نگرانی در مورد نحوه نگهداری آنها مقابله کنید

چگونه این مشکلات را حل می کند؟ مدل های تجاری انعطاف پذیر و سازگار

از طیف گسترده ای (و در حال رشد) از گزینه های خرید برای همه انواع خریداران رسانه پشتیبانی می کند. به علاوه، این یک سیستم برای شبکه های سنتی و دیجیتال است که ایجاد پیشنهادهای کمپین بین کانالی را ساده می کند.

 

بهبود کارایی فروش

با مشاهده بی‌درنگ نحوه عملکرد شبکه‌تان، می‌توانید به سرعت بهترین گزینه‌های موجودی موجود را برای برآورده کردن معیارهای کمپین خریدار خود شناسایی کنید و معاملات را ببندید.

به شما بینش روشنی در مورد استفاده از موجودی می دهد

حمایت از رشد کسب و کار

ما معتقدیم نرم افزار هرگز نباید رشد کسب و کار شما را محدود کند، به همین دلیل است که یک ابزار فروش تبلیغاتی ساخته ایم که با شما رشد می کند. می توانید کسب و کار خود را به صورت عمودی یا افقی مقیاس کنید. با اجازه دادن به بخش های مکمل برای اتصال به یک راه حل، عملکرد و همکاری بین بخش را افزایش دهید.

آیا می خواهید برای گسترش شبکه خود در دارایی های جدید سرمایه گذاری کنید؟ می تواند چندین کاربر را به طور همزمان مدیریت کند که پایگاه داده موجودی شما را جستجو می کنند - مهم نیست شبکه شما چقدر بزرگ است.

رزرو کمپین را با زمان‌بندی خودکار متصل کنید

به طور کامل با، سیستم مدیریت محتوای ما یکپارچه شده است. دادن دسترسی به فروش و عملیات به همان داده های زنده، شکاف ارتباطی و اطلاعاتی را پر می کند. وقتی کار دستی را در همگام‌سازی رزرو کمپین و زمان‌ بندی کمپین حذف می‌کنید، منجر به تراکنش‌های سریع‌تر می‌شود.

 

شریک مورد اعتماد فناوری شما

اگر ما در چیزی را می دانیم، خارج از خانه است. با همکاری با ما، می‌توانید به تیم ما اعتماد کنید تا کار سخت نوآوری را برای شما انجام دهد، ابزارها و جریان‌های کاری را توسعه دهد که می‌تواند به رشد کسب‌وکار شما کمک کند.

همواره در حال به دست آوردن ویژگی های جدید است تا به شما کمک کند هوشمندتر بفروشید

یک موتور بهینه سازی هوشمند

گاهی اوقات چیزهایی وجود دارد که رایانه ها می توانند بهتر از انسان ها انجام دهند، جایی که موتور بهینه سازی در تصویر ظاهر می شود. موتور بهینه‌سازی ما به دو روش کار می‌کند: افت بازدهی شما را به حداقل می‌رساند و استفاده از موجودی شما را به حداکثر می‌رساند.

چگونه از دست دادن بازده را به حداقل می رساند؟

این سیستم به طور خودکار کمپین هایی را که بیش از حد یا کمتر ارائه می شوند، با تنظیم مجدد نرخ پخش کمپین، متعادل می کند تا اطمینان حاصل شود که اهداف کمپین به شیوه ای عمل گرایانه به درستی برآورده می شوند.

و چگونه موجودی را به حداکثر می رساند؟

به بلوک‌های تتریس فکر کنید – هر بار که موجودی موجودی بررسی می‌شود، بهینه‌ترین روشی را محاسبه می‌کند که می‌تواند فضا را برای یک کمپین جدید باز کند. این بدان معناست که سیستم ما به اندازه کافی هوشمند است تا با جابجایی کمپین‌های دیگر و در عین حال که اهداف کمپین را برآورده می‌کند، اتاق تکان دادن ایجاد کند و کمپین جدیدی را تحت فشار قرار دهد.

منبع:

https://aradholding.com/%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%af%db%8c%d9%88%d9%85-%db%8c%d8%a7%d8%af%da%af%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%a7%d9%85/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تابلو های دیجیتال برای تبلیغات کسب و کار ها

 

اغلب اوقات، کسب و کارهای جدید در فضای دیجیتال خارج از خانه باید چشم انداز خود را با اجاره بیلبورد های تبلیغاتی در اتوبان غربی به خطر بیاندازند. آن‌ها می‌خواهند جدیدترین فناوری‌ها را به کار گیرند و تجربه‌ ای نوآورانه و به یاد ماندنی را برای مخاطبان خود ارائه دهند، اما پولی برای سرمایه‌ گذاری روی نرم ‌افزاری که به آنها اجازه می ‌دهد این کار را انجام دهند، ندارند. آنها ممکن است مجبور شوند پلتفرم کمتری را انتخاب کنند، محصولی کمتر هیجان انگیز را به کار گیرند و امیدوار باشند که روزی بتوانند شبکه ای را که آرزوی آن را دارند بسازند.

معرفی کسب و کار در فضای باز

در آمریکای لاتین، گزینه بهتری برای شرکت های تبلیغاتی در اتوبان غربی به فضای وجود دارد. با همکاری با ، یکپارچه ‌کننده علائم دیجیتال در منطقه، می‌توان یک شبکه ساخت که از پیشرفته ‌ترین فناوری موجود در حال حاضر استفاده می‌کند. این، با هزینه ای بسیار کمتر از هزینه ساخت این نوع شبکه به تنهایی.

خدماتی را برای هر مرحله از ساخت و راه اندازی یک تجارت ارائه می دهیم

با آراددیتابیس، هنگام مدیریت شبکه های در مقیاس بزرگتر، اغلب بهترین ارزش را از نرم افزار دریافت خواهید کرد. برای تازه واردان به فضا، متأسفانه، دستیابی سریع به این مقیاس همیشه آسان نیست.

 

اینجا جایی است که می تواند ارزش زیادی ارائه دهد. از آنجایی که این شرکت نمایشگرهای زیادی را در سرتاسر آمریکای لاتین مدیریت می کند، می تواند نمایشگرهای جدیدی را با هزینه نسبتاً کمی به شبکه خود اضافه کند. این پس انداز را به مشتریانی منتقل می کند که انتخاب می کنند شبکه های خود را اجرا کنند، و به آنها اجازه می دهد با صفحه نمایش های نسبتا کمی که روی نرم افزارهای درجه یک اجرا می شوند شروع کنند و در غیر این صورت ممکن است قادر به پرداخت هزینه نباشند.

 

کارشناسان فنی نزدیک به خانه

همچنین چیزهای زیادی برای ارائه به مشاغل LATAM دارد که شبکه های خود را اداره می کنند. بسیاری از بهترین انتخاب‌ها برای نرم‌افزار علامت دیجیتال در مناطق دیگر مستقر هستند و ممکن است نتوانند پشتیبانی مشتری را به زبان اسپانیایی در حدی که برخی از کسب‌وکارها نیاز دارند ارائه دهند.

 

به لطف تجربه خود در صنعت و تیمی که شامل متخصصان فنی متنوعی است، می تواند به کسب و کارهای تابلوهای دیجیتال کمک کند تا شبکه های خود را بسازند، از قابلیت های کامل نرم افزار علامت دیجیتال انتخابی خود استفاده کنند و در صورت لزوم تعمیر و نگهداری و عیب یابی را انجام دهند.

 

 

 

کارشناسان فنی داخلی در می توانند به ساخت و مدیریت شبکه های در سطح جهانی کمک کنند

محتوای با کیفیت برای شبکه های با کیفیت

با این حال یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط ، ایجاد محتوا است، چیزی که برای موفقیت هر شبکه علامت دیجیتال خوب ضروری است. با مارک ها و اپراتورهای شبکه در همه چیز از محتوای تبلیغاتی گرفته تا پیام های محلی تا به روز رسانی های زنده برای آب و هوا و سایر اطلاعات مفید کار می کند.

 

به خصوص برای کسب و کارهایی که به تازگی در فضای دیجیتال ساینیج شروع به کار کرده اند، محتوا می تواند زمان گیر و مشکلی برای درست کردن آن باشد. همکاری با می تواند به شما کمک کند تا مطمئن شوید که کسب و کار خود را با بهترین محتوا تقویت می کنید تا بازده سرمایه خود را به حداکثر برسانید.

 

پروژه برجسته: شبکه علامت دیجیتال مترو

یک شبکه علامت دیجیتالی که اخیراً در سیستم مترو در کلمبیا راه اندازی شده است، نمونه برجسته ای از تفاوت است. مالک شبکه، را برای کمک به ایجاد شبکه از نقطه نظر فنی، ارائه آموزش و پشتیبانی مشتری به زبان اسپانیایی برای تیم خود، و ایجاد محتوا برای شبکه به صورت مستمر وارد کرد.

 

این شبکه بزرگترین شبکه ترانزیت در کلمبیا است و قرار است در ماه ها و سال های آینده بیشتر گسترش یابد.

منبع:

https://aradholding.com/%d8%a7%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d8%a7%d8%aa%d9%88%d8%a8%d8%a7%d9%86-%d8%ba%d8%b1%d8%a8%db%8c/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اعتراض خرده فروشان به کجا رسید؟

اگر اخبار را ندیده‌ اید، جامعه آنلاین سرمایه‌ گذاران خرده‌ فروش و مجری تبلیغات محیطی در محور مرودشت، درگیر جنگ سرمایه ‌گذاری با صندوق‌ های تامینی بر سر سهام هستند. با رشد این جنبش، جامعه در فراخوانی از اعضای خود برای نگهداری سهام و عدم فروش تا زمانی که ارزش سهام شرکت به ارتفاعات غیر قابل تصوری رسیده باشد، خلاقیت بیشتری پیدا کرده است. اخیراً، این خلاقیت فضای آنلاین را ترک کرده و وارد دنیای واقعی شده است، به طوری که اعضا بیلبوردها و سایر تبلیغات در فضای باز را خریداری می کنند تا پیام، میم را بلندتر از همیشه پخش کنند: سهام خود را نگه دارید.

جنبش های خرده فروش ها

این جنبش آنلاین که وارد فضاهای اصلی شده است، اخبار بزرگی را به همراه داشته است، اما در واقع آخرین نمونه از یک روند طولانی مدت است. همانطور که برندها و جنبش ها رشد می کنند، آنها به تبلیغات روی می آورند تا سر و صدای بیشتری از آنچه که می توانند تنها با تبلیغات آنلاین به دست آورند، ایجاد کنند. خرید تبلیغات خارج از خانه، به لطف پلتفرم های خرید برنامه ای مثل آراد دیتابیس، برای بسیاری به طرز شگفت انگیزی مقرون به صرفه و آسان تر از همیشه است. یک تبلیغ را می توان در عرض چند ساعت ایجاد، خریداری و نمایش داد. تقریباً هر کسی می تواند این کار را انجام دهد، و همانطور که از این حرکت دیدیم، تأثیر می گذارد.

جنبش های کوچک و بزرگ

چه حرکت بزرگ‌ تر درست باشد یا غلط، ما فکر می‌ کنیم که اشتیاق برای تبلیغ این جنبش در بیلبوردها برای دیدن هیجان‌ انگیز است. به همین دلیل است که ما برخی از تبلیغات ارائه شده به عنوان بخشی از این کمپین غیرمتمرکز و داوطلبانه را جمع آوری کردیم. آنها نمونه های جالبی از دوران جدید و بازتر هستند که اکنون در آن قرار داریم.

میدان تایمز، شهر نیویورک، نکته ایی از تبلیغات در مرزهای خارج از ایران

میدان تایمز یکی از معروف‌ ترین محیط‌ ها برای تبلیغات است، بنابراین زمان زیادی بود که این جنبش به راه خود را به این منطقه باز کند.

یکی از کاربران برای این بیلبورد در میدان تایمز پول پرداخت، سپس آن را در قرار داد. نماد سهام است.

صدایی است که هنگام چاپ پول ایجاد می شود.

برای مدتی، به نظر می رسید این درک وجود داشت که فعالیت های وحشیانه در اطراف در 29 ژانویه متوقف می شود، زیرا به نظر می رسید ذهن سرمایه گذاری متقاعد شده است که ارزش در آن تاریخ به اوج خود خواهد رسید. این اتفاق نیفتاد، و باعث شد که بسیاری در جنبش از همه بخواهند تا زمانی که ارزش سهام افزایش پیدا کند، محکم بنشینند. این تبلیغ بیلبوردی که در نمایش داده می شود، بسیار با آن پیام مطابقت دارد.

منبع:

https://aradholding.com/%d8%a7%d8%ac%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%a7%d8%a8%d9%84%d9%88-%d8%a8%db%8c%d9%84%d8%a8%d9%88%d8%b1%d8%af-%d9%85%d8%ad%d9%88%d8%b1-%d9%85%d8%b1%d9%88%d8%af%d8%b4%d8%aa/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
صفحه قبل 1 2 3 4 5 صفحه بعد